SEPETİM 0
Sepetiniz Bos Durumdadir.
Lutfen Sepetinize Urun Ekleyiniz.

LEOPAR DESENLİ ŞİFON ELBİSE


₺ 90,00
 
KDV
Dahil
( 83,33 ₺ + % 8 KDV)
  Havale Fiyatı : ₺ 90,00
Kredi Kartı Tek Çekim Fiyatı : ₺ 90,00

Stok Kodu : at-et5
Stok Durumu = Stokta Var
  Teslimat Bilgisi : ₺ 9,99 (Sabit Fiyatli Kargo)
Zamanında Teslimat Garantisi
  dk içerisinde Sipariş Verirseniz "24 Saatte" Kargoda


BEDEN SEÇENEKLERİ

   S      M      L  

LEOPAR DESENLİ KEMERLİ ELİBİSE ;

 

İÇİ ASTARLIDIR VE İÇ GÖSTERMEZ.

 

KEMERIYLE BERABER SATILMAKTADIR.

 

BELI LASTIKLIDIR.

 

KUMAŞ TÜRLERİ

 

LEOPAR DESENLİ ŞİFON PAMUK:  NEFES ALABILEN BIR YAPIDA OLMASI NEDENIYLE, TERLETME ÖZELLIĞINI MINIMUM SEVIYEDE TUTAN BIR KUMAŞTIR. SICAK KOŞULLARDA RAHATLIKLA TERCIH SEBEBI OLABILECEK BIR DOKUYA SAHIPTIR..  DOĞAL YAPISI GEREĞI, ALERJIK REAKSIYONA SEBEBIYET VERMEZ. YIKAMA VE ÜTÜLEME IŞLEMLERINDE ISI ORANINA DIKKAT EDILMESI GEREKMEKTEDIR. LEOPAR DESENLI ŞIFON

 

KETEN: KETENLI DOKUMALAR OLDUKÇA DAYANIKLI VE EMICI YAPIDADIRLAR. HAVAYI SAKLI TUTMAMASI SEBEBI ILE  SERIN TUTMA ÖZELLIĞI BULUNMAKTADIR. BU NEDENLE YAZ AYLARINDA ÖZELLIKLE TERCIH EDILEN BIR KUMAŞ TÜRÜDÜR. DOĞAL KETEN ÜRÜNLER, NEMLI IKEN ÜTÜLENMELIDIR.

 

VISKON: BAKIMI KOLAY OLAN BIR KUMAŞ  TÜRÜDÜR.  TER ÇEKME ÖZELLIĞI BULUNMAKTADIR. RENK ATMAYAN, BIR KUMAŞTIR. DÖKÜMLÜ YAPISI NEDENIYLE, ŞIK BIR GÖRÜNÜM KAZANDIRIR. MAKINADA YIKANMAYA UYGUN BIR YAPIYA SAHIPTIR.

 

AKRILIK: GÜNIŞIĞINA KARŞI DAYANIKLIDIR. BAKIMI KOLAY OLAN BIR KUMAŞ ÇEŞIDIDIR. YUMUŞAK, RAHAT VE HAFIF OLMASI NEDENIYLE KULLANIM ALANLARINDA SAĞLADIĞI KAZANIMLARI YÜKSEKTIR. AKRILIK ÜRÜNLER ÇAMAŞIR MAKINASINDA KOLAYLIKLA YIKANABILIR.

 

POLYESTER: POLYESTER LIFLERININ KURULUK VE ISLAKLIĞA DIRENÇ ORANI OLDUKÇA YÜKSEKTIR. IŞIĞA, BAKTERILERE KARŞI DAYANIMI YÜKSEK, UZUN ÖMÜRLÜDÜR. ESNEK OLMASI NEDENIYLE BURUŞMAYA KARŞI DAYANIKLIDIR.  NEFES ALABILEN, HAFIF AĞIRLIKTA BIR KUMAŞTIR. MAKINEDE KOLAYCA YIKANABILEN, ÇABUK KURUYABILEN VE ÜTÜLEME IŞLEMI YAPILMADAN DA RAHATLIKLA KULLANILABILMEKTEDIR.

LIKRA/ELASTAN: ESNEME ÖZELLIĞI NEDENIYLE, DAYANIKLI, GÜÇLÜ YAPIDAKI DOKUMA TÜRÜNE DAHIL OLMAKTADIR. HEM BOYUNA HEM DE ENINE ESNEME ÖZELLIĞI VARDIR. DÜŞÜK ISIDA YIKANILMASI ÖNERILEN BIR KUMAŞTIR.

 

DENIM: HAMMADDESI KOTON OLAN, DOĞAL YENILENMIŞ BIR IPLIKTIR. LIKRA ORANI VAR ISE ISLAKKEN ÇEKILMESI GEREKIR. ÖN YÜZEYDEKI YIPRANMA ORANINI ÖNLEMEK IÇIN ÜRÜNLERI TERS ÇEVIREREK YIKAMASI ÖNERILIR.  ÜTÜLEME IŞLEMINDE, BUHAR KULLANIMI ÖNERILIR.

 

SCUBA DALGIÇ: VÜCUDU SARAN, ESNEK YAPIDA BIR KUMAŞTIR. ESNEKLIK ÖZELLIĞI DAYANIKLI BIR YAPIYA SAHIP OLMASINI SAĞLAMAKTADIR. SIKI OLMASI VE VÜCUDU SARMASI NEDENIYLE, BIR BEDEN INCE GÖSTERIR.

 

LEOPAR DESENLİ ŞİFON ŞILE BEZI: %100 PAMUKTAN ÜRETILMIŞ OLMASI NEDENIYLE TERLETMEYEN, ALERJIK ÖZELLIĞI OLMAYAN BIR KUMAŞTIR. ÖZELLIKLE YAZ AYLARINDA TERCIH EDILEN BIR KUMAŞ TÜRÜDÜR.

 

YÜN: YÜNLÜ KUMAŞLAR YAPISINDAKI NEM ÇEKME NITELIĞI ILE YUMUŞAK VE ESNEK KUMAŞLARDIR. KUMAŞ IÇERISINDE TUTULAN HAVA, YÜNÜN SICAK VE SOĞUĞA KARŞI YALITIM ÖZELLIĞINI ARTIRIR. BÖYLELIKLE VÜCUTTAKI ISIYI DIŞARI GEÇIRMEZ.

 

Henüz bu ürün için yorum yapılmamıştır.