SEPETİM 0
Sepetiniz Bos Durumdadir.
Lutfen Sepetinize Urun Ekleyiniz.
fashion img

Kurumsal Bilgiler

Kurumsal Bilgiler

Türkiye ve bölgenin lider e-ticaret platfomu Asyatrent, Türkiye’de dijital dönüşümün öncülüğünü yapıyor,marka ve işletmeleri platformunda milyonlarca müşteri ile bir araya getiriyor, perakendenin gelişimini ve yerel ekonomilerin büyümesini destekliyor. 

Asyatrent; 2020 yılından bu yana, dijital dönüşümü desteklemeye ve perakende sektörü ile el ele büyümeye devam ediyor. E-ticarette müşteri deneyimi ve alışverişi kolaylaştıran çözümleriyle geniş kategori ve ürün seçeneklerini  tek tıkla müşterilerinin ayağına taşıyor. Asyatrent, müşterilerine sunduğu kolaylıklar ve avantajlarla online alışveriş alışkanlığının yaygınlaşmasına, e-ticaret sektörünün gelişmesine öncülük ediyor. 

Asyatrent online perakende hizmetini Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırırken, tüm paydaşlarının hayatını kolaylaştırıyor. Asyatrent “Hepsiglobal” e-ihracat atılımıyla da platformdaki işletmeleri, markaları ve kaliteli Türk ürünlerini dünya pazarlarıyla ve milyonlaca yeni müşteri ile buluşturuyor. 

Geniş ürün yelpazesiyle ziyaretçilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayan Asyatrent, ürün çeşitliliğini ve hizmet kolaylıklarını da her geçen gün yeni yatırım ve işbirlikleriyle artırarak müşterilerine sunmaya devam ediyor.